Výrobní linka na výrobu extrudovaných pelet pro akvakulturu 1000 kg/h
video
Výrobní linka na výrobu extrudovaných pelet pro akvakulturu 1000 kg/h

Výrobní linka na výrobu extrudovaných pelet pro akvakulturu 1000 kg/h

Naše vytlačovací linka aquafeed s rychlostí 1 000 kg/h za mokra s jedním šnekem{1}}vyvažuje flexibilitu malého-rozsahu a průmyslový výkon. Vyrábí vysoce-kvalitní plovoucí pelety za zhruba poloviční kapitálové náklady oproti dvojitým{5}}šnekovým linkám, což je ideální pro střední rybí farmy, družstva a regionální krmivářské podniky. Seznamte se s technologií mokrého jednošneku{7}}, nastavením vlasce, cenou a návratností pro tilapie, sumce a další krmiva pro ryby.

Popis

 

Klíčové věci

- Výrobní linka na výrobu extrudovaného krmiva pro pelety pro akvakulturu o rychlosti 1 000 kg/h s mokrým-šnekovým extrudérem dodává parní-kondicionované plovoucí krmivo rychlostí přibližně 1 tuny za hodinu, mezi suchým a dvojitým-šnekem z hlediska ceny a kvality.

- Úprava párou zvyšuje želatinaci škrobu a stabilitu vody, takže pelety plavou 12–24 hodin, zatímco jediný šnek udržuje kapitálové a provozní náklady pod úrovní dvou-šneků.

- Rodina mokrých jednošroubových{1}}šneků zahrnuje 0,3 t/h až 4 t/h u osmi modelů, přičemž 100-B (0,6–0,8 t/h) a 135-B (1,2–1,5 t/h) přesahují cílovou hodnotu 1 t/h.

- Kompletní zařízení o výkonu 1 t/h zahrnuje kotel, drtič, mixér, sušičku, rozprašovač oleje, chladič, třídič a automatický balič s celkovým výkonem obvykle 90–140 kW a půdorysem téměř 200–300 m².

- V tomto měřítku-výroba na místě obvykle vrátí náklady závodu za 8 až 15 měsíců, v závislosti na místních cenách surovin a krmiv a denní době provozu.

1. Co je výrobní linka na výrobu extrudovaných pelet pro akvakulturu o rychlosti 1000 kg/h?

Výrobní linka na výrobu extrudovaného krmiva pro pelety pro akvakulturu o rychlosti 1 t/h odebírá suroviny, mele je a mísí, rmut upraví párou-, vytlačuje je jediným šnekem, poté pelety automaticky suší, potahuje, chladí, třídí a balí. „1000 kg/h“ pojmenovává hodinový výkon, na který je dimenzován mokrý jednošnekový extrudér.

Při 1 t/h a 8 hodinách denně po dobu 300 dní linka vyrobí ročně cca 2400 tun krmiva. To stačí na podporu střední až velké rybí farmy nebo na provozování skromného krmivářského podniku zásobujícího nedaleké rybníky a klece. Je to kapacita, kde se úprava párou začíná jasně vyplácet oproti suchému vytlačování, ale dvoušnekové-šneky jsou stále větší stroj, než objem potřebuje.

Mokrý jednoduchý-šroub používá jeden šroub v parou-vyhřívaném sudu. Je to jednodušší a levnější než dvoušroubové-šneky, ale zachytí většinu kvality, kterou parní úprava poskytuje.

Text výrobní linky vytlačování krmiva pro akvakulturu 1000 kg/h

Mám zájem o tento řádek

Začněte od svých čísel.Sdělte nám svou denní tonáž a cílové druhy (tilapie, sumec, kapr) a my určíme velikost mokrého jednotlivého-šneku, kotle a každé stanice a poté zašleme nakonfigurovanou cenovou nabídku.Vyžádejte si nakonfigurovanou cenovou nabídku

2. Mokrý-typ plovoucího stroje na krmení ryb s jedním šroubem Vysvětlení (úprava párou)

Vytlačovací stroj MIKIM Wet-Jednoduchý{1}}typ rybího krmiva funguje jako suchý stroj, ale přidává před něj parní kondicionér. Rmut se před vstupem do bubnu předvaří v živé páře (obvykle 70–90 stupňů v kondicionéru), takže samotný extrudér vykonává méně zahřívací práce a škrob dokonaleji želatinuje.

Jediný šnek pak stlačuje a stříhá upravenou kaši a protlačuje ji matricí. V trysce tlak klesne na atmosférický a zachycená pára nafoukne peletu, čímž se vytvoří porézní struktura s nízkou -hustotou, která plave po dobu 12–24 hodin. Rychlost šneku, rychlost páry a velikost matrice nastavte průměr pelety (0,8–12 mm) a vztlak.

Úprava párou je klíčový rozdíl od suché linky. Zvyšuje stabilitu a stravitelnost vody, což znamená méně plýtvání krmivem a rychlejší růst ryb, což jsou dvě páky, které rozhodují o tom, zda vaše krmení vydělává peníze.

3. Mokrý-typ s jedním-šnekovým plovoucím extrudérem rybího krmiva vs. suchý jednošnekový plovoucí stroj na vytlačování ryb

Volba mezi mokrým a suchým jednoduchým-šroubem je většinou o kvalitě versus jednoduchosti:

  • Stabilita vody.Mokré (parou{0}}kondicionované) pelety plavou 12–24 hodin s nízkým vyluhováním; suché pelety dobře plavou, ale s mírně nižší stabilitou.
  • Stravitelnost.Předželatinace v páře- zvyšuje želatinaci škrobu o více než 85 procent a zlepšuje FCR.
  • Kotel.Mokrý potřebuje kotel; suché nepotřebuje žádné. Kotel zvyšuje náklady, prostor a dovednost obsluhy.
  • Energie.Mokrý provoz cca 50–90 kWh na tunu včetně kotle; suché chody 25–60 kWh na tunu.
  • Náklady.Mokrý jednoduchý-šroub stojí více než suchý, ale méně než dvou{1}}šroub.

Pokud pěstujete tilapie, sumce a kapry a chcete nejlepší návratnost bez kotle,suché jednošnekové-šnekové vedení 40–2000 kg/hje štíhlá volba. Pokud prodáváte krmivo nebo potřebujete špičkovou stabilitu vody, vyplatí se mokrý jednoduchý-šroub.

4. Mokrý-typ jednošnekového plovoucího stroje na výrobu pelet pro ryby Klady a zápory (při ~1 t/h)

Výhody této kapacity:

  • Kvalita blízko dvou{0}}šroubu.Úprava párou poskytuje plovoucí krmivo, které u většiny druhů konkuruje výstupu se dvěma-šneky.
  • Nižší kapitál než-dvojitý šroub.Vyhnete se nákladům a složitosti druhého šroubu a jeho pohonu.
  • Dobrý rozsah tuku.Pohodlně zvládá standardní formule až do 12 procent tuku.
  • Ověřeno při 1 t/h.Jedná se o vyspělou, dobře{0}}podporovanou konfiguraci, nikoli o okrajový případ.

Nevýhody vážení:

  • Je nutný kotel.Přidá kapitál, podlahovou plochu, palivo nebo elektřinu a zručnou ruku na páru.
  • Tukový strop.Více než 12 procent tuku může jeden-šnek bojovat; to je když amokrý dvojitý-šnek 1,5–2 t/h vedeníse stává lepším nástrojem.
  • Víčko propustnosti.Jeden-šnekový vršek je pod 3–4 t/h, kterého dosáhne dvojitý-šnek.

U linky na krmení extrudovaných pelet pro akvakulturu 1 t/h, která slouží pro standardní druhy, klady jednoznačně převažují nad zápory pro většinu kupujících.

5. Jednoduchý-šroub vs. dvojitý-šnek 1 t/h: Který koupit?

Přesně při 1 t/h se rozhoduje o produktovém mixu a rozpočtu. Mokrý jednoduchý-šroub zvolte, když:

  • Vaše receptury zůstávají na nebo pod 12 procenty tuku (tilapie, sumec, kapr, standardní krevety).
  • Váš rozpočet upřednostňuje nižší kapitál a jednodušší provoz.
  • Nepotřebujete absolutně nejtěsnější dávku kontroly hustoty k dávce.

Mokrý dvojitý-šroub zvolte, když:

  • Přidáte krmivo pro lososy, úhoře nebo kanice nad 12 procent tuku.
  • Prodáváte zdroj a konzistence značky je kritická.
  • Plánujete brzy překročit 2 t/h a chcete jednu platformu.

Při 1 t/h mokrý jednoduchý-šroub obvykle vítězí na hodnotě. Twin-screw je upgrade, který kupujete, když to produkt nebo objem vyžaduje, ne dříve.

6. Výhody procesu vytlačování a úpravy páry

Mokrý průtok jedním-šnekem při 1 t/h zahrnuje úpravu párou a při této kapacitě je kondicionér funkcí, která vydělává prémii oproti suché lince a přitom stojí mnohem méně než dvou{2}}šnek. Každá stanice níže uvádí, co dělá, proč na tom záleží a jaké je typické vybavení.

1. Příjem surovin a předčištění-

  • Co to dělá: sypké přísady projdou magnetem a sítem, aby se odstranily kameny, kov a shluky.
  • Kolik vás to bude stát, když to přeskočíte: jeden tvrdý předmět může poškodit mlýnek nebo poškrábat šroub extrudéru a zastavit linku 1 t/h uprostřed-směny.
  • Vybavení: magnetický separátor a rotační třídič, typicky 0,25–0,55 kW, jedna sada.

2. Mletí (kladivový mlýn)

  • Co to dělá: snižuje množství přísad na 60–80 mesh pro rovnoměrné vaření.
  • Proč byste se měli starat: jemné, jednotné jídlo je to, co umožňuje škrobu plně želatinovat a udržuje jemné částice pod 8 procenty.
  • Vybavení: kladivový mlýn, typicky 15–30 kW v tomto měřítku, jedna jednotka.

3. Dávkování a míchání

  • Co to dělá: ingredience se naváží do receptury a mísí se ve dvou-hřídelovém mixéru s přesností ±1 procenta.
  • Proč je to pro vás důležité: dokonce i míchání znamená konzistentní výživu na peletu, stabilnější růst ryb a méně stížností, pokud prodáváte.
  • Vybavení: dávková váha plus mixér, typicky 5,5–11 kW, jedna sada.

4. Úprava párou

  • K čemu slouží: živá pára-předvaří rmut v kondicionéru před vytlačováním.
  • Proč by vás to mělo zajímat: toto je kvalitativní krok, který ospravedlňuje mokré přes suché při 1 t/h. Pára zvedá stabilitu vody, takže pelety plavou 12–24 hodin a odolávají vyluhování a snižuje energii, kterou musí extrudér dodat. U třídy 100-B je kondicionér dvouvrstvý- (přibližně 7,5 kW), takže každá tuna je předvařena rovnoměrně-, skutečný důvod, proč si párou kondicionované krmivo zachovává svou prémii.
  • Vybavení: parní kondicionér plus bojler, pohon kondicionéru typicky 1,5–7,5 kW v závislosti na modelu.

5. Jedno-šnekové vytlačování a nafukování

  • Co to dělá: šroub stlačuje a stříhá upravenou kaši, pak ji protlačuje matricí; uvolnění tlaku nafoukne peletu.
  • Proč by vás to mělo zajímat: vyrábí se zde plovoucí krmivo s velikostí pelet nastavenou matricí (0,8–12 mm) a vztlakem pomocí šroubu a parního ladění. Jeden stroj slouží plovoucím a klesajícím potřebám.
  • Vybavení: mokrý jednošnekový extrudér s hlavním motorem, podavačem a řezačkou. Podívejte se na tabulku modelů v části 7.

6. Sušení

  • Co to dělá: Více{0}}vrstvá sušička snižuje vlhkost na 8–10 procent.
  • Výplata: správné sušení zabraňuje plísni při skladování a chrání vaše zásoby po celý rok. Protože parní kondicionér již většinu vaření provedl, náplň sušičky je skromná, což je další důvod, proč mokré-při-1 t/h překonává suchou kvalitu bez nákladů na dvojitý šnek.
  • Vybavení: 3–5 vrstvá sušička s ventilátory a topením, pohon typicky 0,75–2,2 kW plus topení, jedna jednotka.

7. Olejový nástřik

  • Co to dělá: buben po vytlačování potahuje pelety rybím olejem a atraktanty.
  • Proč by vás to mělo zajímat: po-nátěru se zvyšuje energie bez změkčení pelet, zlepšuje příjem a růst.
  • Vybavení: buben pro rozprašování oleje, obvykle 0,75 kW, jedna sada.

8. Chlazení

  • Co to dělá: protiproudový-chladič přivádí pelety na pokojovou teplotu.
  • Proč byste se měli starat: balení horkých pelet způsobuje kondenzaci a praskání; chlazení stabilizuje životnost vaku.
  • Vybavení: protiproudový-chladič, obvykle 0,75 kW, jedna jednotka.

9. Screening

  • Co to dělá: odděluje jemné částice (cíl pod 8 procent) z celých pelet.
  • Proč byste se měli starat: jemně čistí odpadní výživu a znečištěnou vodu; jejich vrácením získáte zpět hodnotu.
  • Vybavení: vibrační třídič, typicky 0,12–0,25 kW, jedna sada.

10. Automatické balení

  • Co to dělá: elektronická váha plní a uzavírá 5–50 kg pytle.
  • Proč by vás to mělo zajímat: automatické balení pojme ±0,2 procenta hmotnosti a ušetří námahu oproti ručnímu balení.
  • Vybavení: automatická váha-balička, obvykle 1,5 kW, jedna jednotka.

1-2T/H Commercial Use Fish/pets Feed Pellet Production Line

Tabulka 1: Seznam vybavení celé-linky (příklad: třída 100-B / 135-B, ~1 t/h)

Zařízení Funkce Typická síla množství
Předčistič (magnet + sítko) Odstraňte kameny, kov, hrudky 0,25–0,55 kW 1
Kladivový mlýn Broušení na 60–80 ok 15-30 kW 1
Dávkovací váha + mixér Zvažte a rozmixujte na ±1 % 5,5–11 kW 1 sada
Parní kotel + kondicionér Před-vaření kaše v páře 1,5–7,5 kW (kond.) + bojler 1 sada
Mokrý jednošnekový-extrudér Vytlačte a nafoukněte 55–90 kW (hlavní) + podavač + řezačka 1
Vícevrstvá{0}sušička Vysušte na 8–10 % vlhkosti 0,75–2,2 kW + teplo 1
Buben pro rozprašování oleje Potřete olejem/atraktantem 0,75 kW 1
Protiproudový-chladič Ochlaďte na pokojovou teplotu 0,75 kW 1
Vibrační třídič Odstraňte pokuty (<8%) 0,12–0,25 kW 1
Automatický balič Zvažte a uzavřete 5–50 kg 1,5 kW 1

Tabulka 2: Celořádkové typické ukazatele (příklad: třída 100-B / 135-B, ~1 t/h)

Indikátor Typická hodnota
Celkový výkon vedení Přibližně 90–140 kW (včetně klimatizace)
Stopa Cca 200–300 m²
Operátoři 3–4 pracovníci
Doba instalace 15–30 dní
Vlhkost finálního produktu 8–10%
Sazba pokut po prověření < 8%

Hodnoty ~1 t/h (třída 100-B / 135-B) jsou referenční sestavení; vaše nabídka potvrzuje rozložení, výkon, velikost kotle a půdorys vašeho webu.

7. Kompletní mokrá modelová řada s jedním-šnekem (~1 t/h)

Řada mokrých jednošnekových{0}}šneků se pohybuje od 0,3 t/h do 4 t/h u osmi modelů. Pro výrobní linku na výrobu extrudovaného krmiva pro pelety akvakultury 1000 kg/h představují 100-B (0,6–0,8 t/h) a 135-B (1,2–1,5 t/h) cíl 1 t/h, takže si vybíráte podle toho, zda chcete prostor pro hlavu nebo lehčí stopu.

Model Kapacita (t/h) Hlavní motor (kW) Podavač (kW) Řezačka (kW) Kondicionér (kW) Sudové sekce
75-B Kontaktujte továrnu Kontaktujte továrnu Kontaktujte továrnu Kontaktujte továrnu Kontaktujte továrnu Kontaktujte továrnu
85-B 0.3–0.5 30 0.75 0.75 1.5+1.5 (dvojitá vrstva) 5 oddílů
90-B 0.5–0.6 37 1.5 2.2 5.5 5 oddílů
100-B 0.6–0.8 55 1.5 2.2 7.5 6 oddílů
135-B 1.2–1.5 90 2.2 3 11 6 oddílů
145-B 2.0–2.5 110 2.2 3 15 6 oddílů
160-B 3.0–4.0 160 3 5.5 18 6 oddílů
175-B Kontaktní továrna (velkokapacitní{0}}model) 200 3 7.5 22 6 oddílů

 

500-2000kg/h Aquatic Fish Feed Production LineWet-type Single-Screw fish food maker machine

Všimněte si dvou{0}}vrstvého kondicionéru na 85-B (1.5+1.5 kW) pro dvou{4}}stupňové předvaření a že sekce sudu se zvyšují z 5 na 6 s rostoucí kapacitou, aby se prodloužila doba zdržení. Specifikace 75-B a 175-B jsou potvrzeny na objednávku, proto pro tyto modely kontaktujte továrnu.

Přizpůsobte svůj model a cenu:pošlete svůj cílový výkon a druh a my vybereme mokrou velikost jednoho šroubu{0}}, velikost kotle a uvedeme celou řadu s dodací lhůtou.Velikost mé mokré linky s jedním-šroubem

8. Krmivo pro tilapie, sumce a akvakulturu v množství 1 t/h

S rychlostí 1 t/h na parním-kondicionovaném mokrém-šneku vyrábíte prémiové plovoucí krmivo pro standardní druhy a pára vám umožní využít více místních rostlinných bílkovin, než dokáže suchý vlasec. Výchozí body:

  • Tilapia (parní-kondicionovaný plovoucí zdroj):plůdek 0,8–1,2 mm, pěstitel 2–4 mm, tržní 4–6 mm, bílkovina 28–36 procent. Typická-výrůstková směs obsahuje asi 30 procent surového proteinu. Používá rybí moučku 12 %, sójovou moučku 28 %, kukuřičné nebo rýžové otruby 22 %, pšeničnou mouku 18 %, rybí tuk 4 % a 2 % vitamin-minerální premix. Protože kondicionér želatinuje škrob z více než 85 procent, tato vyšší-směs rostlin se tráví stejně jako nižší-rostlinná směs suché řady.
  • Sumec (pomalu-potápějící se nebo potápějící se):juvenilní 1,5–2,5 mm, dospělý 4–6 mm, bílkovina 32–36 procent. Parní předvaření-umožňuje mírně navýšit pšeničnou mouku jako pojivo, aniž by to kuchaře poškodilo, takže sumci přijmou více rostlinných bílkovin a snížíte náklady na výživu.
  • Kapři a další všežravci:3–5 mm, bílkoviny 28–35 procent. Kapři snášejí vyšší vlákninu, kterou parní úprava také změkčuje.

Na 1 t/h mokrého jednoduchého-šneku je kondicionér dvouvrstvý-u třídy 100-B (přibližně 7,5 kW), takže každá tuna je předvařena-stejnoměrně a vaše strava pro tilapie a sumce zůstane konzistentní od dávky k dávce. Tato konzistence vsázky je skutečným důvodem, proč párou kondicionované krmivo má přednost před suchým výkonem. Stejný stroj stále vyrábí plovoucí i potápějící se pelety pomocí seřizovacího šroubu, páry a matrice, takže jedna řada pokrývá povrchové a spodní podavače.

Pokud potřebujete spíše pouze extrudér než celou řadu, podívejte se na našeplovoucí stroj na krmení rybrozsah.

9. Cena, investice a návratnost za 1 t/h závod Aquafeed

1 t/h linka na podávání extrudovaných pelet pro akvakulturu s mokrým jednošnekovým extruderem se obvykle pohybuje v rozmezí 40 000–120 000 USD v závislosti na automatizaci, jakosti oceli, sušičce a kotli. Toto je střední-pásmo: více než suchá šňůra, méně než dvou{8}}šnek a zachycuje většinu nárůstu kvality páry-.

Při 1 t/h, 8 hodin denně, 300 dní, továrna vyrobí asi 2 400 tun ročně. Pokud komerční krmivo stojí 400–700 USD za tunu a na místě vyrábíte ekvivalentní kvalitu-za 300–500 USD za tunu, je úspora nebo marže za tunu zhruba 50–200 USD. Přes 2 400 tun, což je hodnota 120 000–480 000 USD ročně, před zvýšením bezpečnosti čerstvosti a dodávek-.

Pouze pro ilustraci (ne skutečný zákazník): rybářské družstvo provozující šňůru 100-B při asi 0,7 t/h pro členské rybníky, nakupující komerční krmivo za 500 USD za tunu a vyrábějící ekvivalentní kvalitu za 360 USD za tunu, ušetří asi 140 USD za tunu v rámci zhruba 1 700 tun ročně, než šňůra vyprodukuje 40, tedy nárůst čerstvosti asi 0 002 USD.

Návratnost obvykle přistane na 8 až 15 měsících u rostlin běžících na 70 procent nebo vyšší využití. Energie běží asi 50–90 kWh na tunu včetně kotle, malý kousek vedle surovin za 60–70 procent nákladů. Jako u každého závodu si před investicí zajistěte odběr-nebo vlastní poptávku na farmě, protože fixní náklady na využití pod 50 procent mohou marži smazat.

10. Jak začít s výrobou krmiv pro akvakulturu

Zahájení podnikání s 1 t/h aquafeedu má jasnou cestu:

  1. Nastavte denní tonáž.Vynásobte biomasu denní rychlostí krmení (2–5 procent tělesné hmotnosti) a vydělte provozními hodinami, abyste získali kg/h.
  2. Vyberte druhy a směs plováků/dřezů.Tím se nastaví vaše velikost matrice a potvrdí se, že mokrý jednoduchý{0}šroub je správná vrstva.
  3. Vyberte modelz tabulky v části 7, která pokrývá vaši t/h se světlou výškou (100-B nebo 135-B pro ~1 t/h).
  4. Naplánujte kotel.Mokré rozvody potřebují páru, takže rozpočet na velikost kotle, palivo a malou kotelnu.
  5. Potvrďte utility.Linky běží na 3fázovém napájení (běžně 380V/50Hz nebo 220V/60Hz podle regionu).
  6. Vyžádejte si rozvržení a cenovou nabídku.MIKIM vrátí výkres závodu, seznam zařízení s výkony, dodací lhůtou a cenou.
  7. Nainstalujte, natrénujte a začněte.Inženýři MIKIM vedou instalaci a školí váš tým v oblasti broušení, ladění vytlačování a výměny lisovacích nástrojů (obvykle 30–45 minut).

Získejte svou nakonfigurovanou nabídku nyní:sdělte nám svou denní tonáž krmiva, cílové druhy a plovoucí{0}}nebo{1}}poměr potápění a my určíme velikost mokrého jednošnekového extrudéru, kotle a každé stanice a poté zašleme nakonfigurovanou cenovou nabídku.Získejte nakonfigurovanou cenovou nabídku

Prozkoumejte víceLinka na výrobu krmiva pro rybymožnosti od MIKIM pro krmivo pro tilapie, sumce a krevety.

Autoritativní reference:Pro pozadí extruze a zpracování krmiva vizManuál FAO pro extrudovaný aquafeed,WorldFish: krmivo tvoří 30–70 % provozních nákladůaTechnická příručka pro výrobu vodního krmiva.

FAQ

Otázka 1: Potřebuje mokrý-typ plovoucí linky na výrobu krmiva pro ryby parní kotel?

A:Ano. Mokré vytlačování jedním šnekem- vyžaduje úpravu páry před sudem, takže součástí závodu je kotel. Oproti suché lince zvyšuje kapitálové a provozní náklady, ale poskytuje vyšší stabilitu vody a stravitelnost, kterou párou -kondicionované krmivo poskytuje.

Otázka 2: Dokáže mokrý-typ jednošnekového extrudéru plovoucího krmiva pro ryby vyrábět plovoucí i potápějící se krmivo?

A:Ano. Nastavením rychlosti šneku, rychlosti páry a matrice vytváří mokrý jednoduchý-šnek plovoucí, pomalu-potápějící se nebo klesající pelety. Jeden stroj podává tilapii, sumce, kapry a standardní krevety.

Q3: Jakou kapacitu mám zvolit pro cca 1 t/h?

A:100-B (0,6–0,8 t/h) a 135-B (1,2–1,5 t/h) představují cíl 1 t/h. Zvolte 100-B, chcete-li lehčí půdorys, nebo 135-B, pokud chcete světlou výšku nad 1 t/h. Nechte 20–30 procent volného prostoru, aby linka nebyla celý den na svém limitu.

Q4: Kolik prostoru a kolik pracovníků potřebuje výrobní linka na vytlačování krmiva pro akvakulturu?

A:Mokrá provozovna s jedním šnekem ~1 t/h- obvykle potřebuje asi 200–300 m² (včetně kotelny) a 3–4 operátory. Konečná půdorysná plocha závisí na vašem uspořádání, délce sušičky a hromadném skladování.

Q5: Za jak dlouho se rostlina zaplatí sama?

A:Při 70% nebo vyšším využití se návratnost obvykle pohybuje mezi 8 a 15 měsíci, což je dáno místními cenami surovin a krmiv a denními provozními hodinami. Pod 50 procenty využití ekonomika slábne, proto si před investováním ověřte,{5}}uberte. Pošlete svá čísla pro odhad na míru.

Naše továrna

 

QQ20260703160558

 

Návštěva zákazníka

 

20260428120446

 

Osvědčení o kvalifikaci

 

20260428120430

 

Doručení a-podpora prodeje

 

 

20260428120415

20260428120424

 

Populární Tagy: Výrobní linka na krmení extrudovaných pelet pro akvakulturu 1 000 kg/H, Čína Výrobci, dodavatelé, továrna na výrobu krmiva pro extrudované krmení pro akvakulturu 1 000 Kg/H

Mohlo by se Vám také líbit

Nákupní tašky