1-1,5 TPH plovoucí a potápějící se linka na výrobu krmiva pro ryby pro závod Aquafeed
Výrobní linka na plovoucí a potápějící se krmivo pro ryby 1-1,5 TPH dokáže vyrábět krmivo ve formě pelet plně automaticky.
Popis
Rychlá odpověď
Výrobní linka na výrobu plovoucího a potápějícího se krmiva pro ryby 1-1,5 TPH pro závod Aquafeed běží jako jedna vytlačovací trasa se 17 stanicemi a dva typy pelet jsou odděleny v matrici, nikoli v budově: plovoucí krmivo má nastavení vysoké expanze, klesající krmivo má nastavení nízké expanze nebo opouští stejný řetěz přes peletovací matrici a změna je sada a sada vysekávacích lisů. Jedna tuna za hodinu sedí uvnitř 1000-1200 kg/h jednoduchého šroubového rámu; 1,5 tuny za hodinu ne, a přesune se na 1800-2000 kg/h rámu na 132 kW hlavním motoru.
▪
Jeden extrudér, dva typy produktů, tři výměnné díly: matrice, šroubové prvky a řezačka.
▪
Sedmnáct stanic od korečkového elevátoru po hotový krmný zásobník, přičemž sušička, lakovací stanice, pytlovací jednotka a ovládací skříň jsou uváděny jako samostatné linky.
▪
Položkové zatížení stanic s publikovanými jmenovitými hodnotami motoru je cca 166 kW, označeno Ilustrativní, s vynechanou částí sušení.
▪
Vakuové lakování není v současném rozsahu; uvedena samostatně na vyžádání.
▪
Rozpis nabídky na základě EXW/FOB; CIF nebo CFR na vyžádání.
1–2T/H výrobní linka výrobní linky na pelety na krmení ryb
01
Proč se plovoucí a klesající krmiva liší v hustotě a rychlosti klesání?
Peleta plave, protože je většinou vzduchem uzavřená uvnitř matrice, a potápí se, protože tomu tak není. Extruze expanduje taveninu škrobu a proteinu, když opouští formu, a tato expanze fixuje frakci dutin, objemovou hustotu a rychlost, kterou voda vstupuje do stěny pelety. Dva vzorky sestavené ze stejného seznamu složek mohou sedět na opačných koncích tohoto rozsahu, takže typ produktu je nastaven na matrici a nikoli ve složení.
Odkaz
FAO pro rybolov a akvakulturuna této stránce zveřejňuje sektorová data související s aquafeedem.Kritérium
Plovoucí peleta
Potápějící se peleta
Úroveň expanze na matrici
Vysoká, bude potvrzeno podle listu technického potvrzení výrobce
Nízká, bude potvrzeno podle listu technického potvrzení výrobce
Objemová hmotnost
Nízká, hodnota bude potvrzena
Vysoká, hodnota bude potvrzena
Buněčná struktura
Uzavřené buňky, uzavřená kůže, omezený vstup vody
Otevřené nebo rozbité buňky, voda rychle vniká
Konfigurace matrice
Otevřená plocha a délka pozemku jsou nastaveny pro maximální expanzi
Otevřená plocha a délka země jsou nastaveny pro stlačení
Řezačka
Tenká čepel, krátká délka, rychlost oříznutá na expanzi
Silnější střih, délka nastavená na velikost krmené ryby
Cesta po vytlačování
Sušička, pak potahování a ochlazení
Sušička a chladič, nebo samostatný peletovací průchod
Kontrola chování vody
Doba potopení zaznamenaná na vzorku, hodnota bude potvrzena
Zaznamená se doba potopení, hodnota bude potvrzena
Pásma hustoty a expanze
Pracovní pásmo pro plovoucí pelety je tam, kde je expanze dostatečně vysoká, aby udržela vzduch, ale ne tak vysoká, aby se stěna protrhla a voda zaplavila buňky. Na opačném konci běží klesající peleta, kde tavenina opouští matrici hustá. Oba jsou spíše pásy než body a oba se mění s recepturou: tuk a vláknina snižují expanzi, jemné mletí a vyšší vlhkost ji zvyšují. Pro toto rozhodnutí jsou často uváděny tři hodnoty a žádná v našich údajích neexistuje: objemová hustota v gramech na krychlový centimetr, doba, po kterou se pelety udrží na hladině, a expanzní poměr. Všechny tři musí být potvrzeny podle továrního technického potvrzovacího listu a tržní hodnoty měřené v desítkách hodin plavání patří jiným strojům a receptům.
Jak posoudit plovák z výlevky u kostky
Posouzení se provádí na vzorku. Spusťte stejný recept dvakrát, jednou při každém nastavení, odvažte pevný objem každého pro sypnou hustotu, poté vložte dvacet pelet z každého do vody při pracovní teplotě závodu a zaznamenejte čas potopení a čas rozkladu. Kostka není soudce; vodní test je.
Pokud se peleta dostane dolů do pozorovacího okénka, které rostlina používá pro svůj vlastní produkt, je to potápějící se peleta, ať už je na etiketě uvedeno cokoliv. Zaznamenejte nastavení za každým výsledkem a tento záznam se stane přechodovým listem.
02
Jak může jedna linka vyrábět plovoucí i potápějící se pelety?
Oba produkty běží na jednom řetězci, protože rozdíl spočívá ve třech komponentách a jedné sadě parametrů. Sedmnáct stanic se nemění a nejedná se o žádnou druhou budovu. Co se změní, je matrice, konfigurace šneku a frézy, plus teplota, tlak, vlhkost a rychlost šneku, při které válec běží.
Související
a40-800 kg/h malá plovoucí krmná jednotka pro rybyukazuje stejnou logiku matrice a frézy na smyku s jedním strojem, což je nejlevnější způsob, jak vidět výměnné díly, než se pustíte do celé trasy.
Rozhodovací pravidlo pro přepnutí na stejnou linku
Pravidlo určuje, jak daleko od sebe oba produkty sedí. Pokud se liší pouze v cíli rozšíření, změnou je matrice, nastavení frézy a sada parametrů, provedené během jedné směny. Pokud jeden produkt také nese mnohem vyšší zatížení olejem nebo mnohem vyšší vlhkost na matrici, změna se vztahuje i na šroubové prvky, protože stabilita dopravy uvnitř barelu rozhoduje o tom, zda běh vydrží.
Druhý extrudér se stává racionálním pouze tehdy, když samotná frekvence přestavování omezuje denní tonáž. Při jedné tuně za hodinu, tři druhy a dva typy pelet, jeden rám se dvěma sadami matric, jedna sada náhradních šroubů a řezačka s proměnnou rychlostí pokrývá rozsah. Doba výměny, včetně čištění mezi produkty, musí být potvrzena podle továrního technického potvrzení a je měřena ve zkušebním provozu.
Nastavení matrice, šroubu a frézy
Forma nastavuje otevřenou plochu, která řídí protitlak, a délku přistání, která řídí, jak dlouho je tavenina držena. Plovoucí produkt běží na otevřenější matrici s kratší zemí; potápějící se produkt běží na těsnější, delší matrici a stejný sud pak produkuje hustší peletu.
Šroubové prvky nastavují smyk a dobu zdržení. Více hnětacích bloků vaří taveninu tvrději, což napomáhá expanzi v receptu bohatém na škrob a působí proti němu v receptu bohatém na tuk. Řezačka nastavuje délku, ořezává za chodu, a proto se vyplatí mít na lince, která mění produkt, pohon s proměnnou rychlostí. Potápějící se krmivo může také odcházet peletovací matricí spíše než extrudérem, což je cesta pro husté, ve vodě stabilní pelety s menším vařením.
03
Který model extrudéru odpovídá 1-1,5 TPH pro kapry, pstruhy a jesetery?
Pracovní bod rozhoduje o snímku a tady je odpověď, která zní velkoryse, technicky chybná. Rám o jmenovitém výkonu 1000–1200 kg/h přepraví jednu tunu za hodinu s rezervou. Neunese 1,5 tuny za hodinu: 1500 kg/h sedí 300 kg/h nad jmenovitým horním okrajem a tuto mezeru neuzavře žádná matrice, nastavení nebo operátor.
Odkaz
Akvakultura FAOzahrnuje druhově specifické výrobní postupy pro kapry, pstruhy a jesetery.Související
aLinka na výrobu krmiva pro ryby 1-2 t/hukazuje třídu nad tímto provozním bodem s vlastním extrudérem a sušičkou ařada extruderů s plovoucím krmivemnastaví rámy vedle sebe s jejich průměry šroubů.Model
Jmenovitá kapacita
Hlavní motor
Podavač
Řezačka
Šroub prům.
Obrys
Hmotnost
DGP-135
800-900 kg/h
75 kW
1.5 kW
2.2 kW
135 mm
2.2 x 3.1 x 1.37 m
2000 kg
DGP-160
1000-1200 kg/h
90 kW
2.2 kW
2.2 kW
160 mm
2.3 x 3.15 x 1.38 m
2500 kg
DGP-200
1800-2000 kg/h
132 kW
3 kW
3 kW
200 mm
2.35 x 3.45 x 1.65 m
3200 kg
DF-160B
1000-1200 kg/h u sójového šrotu, 900-1000 kg/h u kukuřice
90 kW
1.5 kW
k potvrzení
160 mm
k potvrzení
k potvrzení
Kapacitní pásmo 800-2000 kg/h u čtyř modelů
Oddělte sloupec kapacity a provozní body. Osm set až devět set kilogramů za hodinu pokryje závod, který se prodává pod tunu denně a chce rezervu. Tisíc až dvanáct set kilogramů za hodinu je odpověď na jednu tunu a rámec nejčastěji uváděný pro tento dotaz.
Rám se dvěma šrouby ve čtvrté řadě je určen pro sójovou moučku a kukuřici spíše než pro krmivo pro ryby a nese stejný hlavní motor a průměr šroubu jako rám s jedním šroubem nad ním, takže výběr mezi nimi je spíše volbou procesu než volbou kapacity. Rám 1800-2000 kg/h je řešením 1,5 tuny a jediným rámem, který pokrývá tento provozní bod.
Jak odečíst jmenovitou hodnotu vůči provoznímu bodu
Jmenovitá hodnota popisuje jeden materiál za jedné sady podmínek a každý recept na krmivo pro ryby ji pohybuje. Tuk, vláknina, jemnost mletí, vlhkost v matrici a průměr pelet, to vše mění výkon, takže poctivý údaj 1000-1200 kg/h je, že jedna tuna za hodinu sedí uvnitř pásma pro normální aquafeed recept a že číslo pro konkrétní recept je pevně stanoveno ve zkušebním provozu.
Suchý jednoduchý šnek proti suchému dvojitému šneku je otázka materiálu: receptura s vysokým obsahem oleje nebo s vysokou vlhkostí se nese stabilněji na dvou do sebe zapadajících šnecích, suchá stabilní receptura na jednom šneku s méně opotřebitelnými díly. Mokrý proces přidává úpravu páry před sud a vyžaduje kotel na straně zařízení; uvádí se pouze na vyžádání a kotel není v naší působnosti.
04
Které stanice jsou zahrnuty, volitelné nebo vyloučeny z balíčku?
Balíček je řetězec se sedmnácti stanicemi a otázka rozsahu je zodpovězena spíše třemi sloupci než větou o kompletní sadě. Zahrnuto se nachází v základní ceně řetězu. Volitelné je uváděno samostatně a běžně je obsaženo v nabídce při této kapacitě. Excluded nedodáváme vůbec.
Poz.
Procesní stanice
Jednotka na této lince
Tier
1
Korečkový výtah
Rám k potvrzení
V ceně
2
Vyrovnávací zásobník
Objem bude potvrzen
V ceně
3
Kladivový mlýn
SFSP56X40 nebo SFSP65X45
V ceně
4
Korečkový výtah
Rám k potvrzení
V ceně
5
Vyrovnávací zásobník
Objem bude potvrzen
V ceně
6
Dávkovací a dávkovací jednotka
Rám k potvrzení
V ceně
7
Dvouhřídelový lopatkový mixér
SSHJ-1.0 nebo SSHJ-2.0
V ceně
8
Sekundární broušení a přívod krmiva
Rám k potvrzení
V ceně
9
Extruder
DGP-160 při 1 t/h, DGP-200 při 1,5 t/h
V ceně
10
Pneumatická doprava
Dmychadlo bude potvrzeno
V ceně
11
Sušička
Model, zdroj tepla a výkon budou potvrzeny
Volitelný
12
Pneumatická doprava
Dmychadlo bude potvrzeno
V ceně
13
Prosévání
LX-LS50 nebo LX-L550
V ceně
14
Pneumatická doprava
Dmychadlo bude potvrzeno
V ceně
15
Chladič
NKSL11x11, GMC-LQSF70 v kroku 300-500 kg/h
V ceně
16
Pneumatická doprava
Dmychadlo bude potvrzeno
V ceně
17
Hotový zásobník na krmivo
Objem bude potvrzen
V ceně
-
Stanice olejového lakování mezi sušením a chlazením
Atmosférický sprejový lak
Volitelný
-
Pytlování a vážení
DCS-Z-W-50
Volitelný
-
Automatická ovládací skříň
Ovládání počítače
Volitelný
-
Sběr prachu
Rám k potvrzení
Volitelný
-
Parní kotel pro mokrý proces
Dodáno zákazníkem
Vyloučeno
-
Vakuové lakovací zařízení
Nedodáno
Vyloučeno
-
Stavební práce, ocelová konstrukce, staveniště elektro
Rostlinná strana
Vyloučeno
-
Náhradní díly nad rámec první sady
Citováno na vyžádání
Vyloučeno

Rozhodovací pravidlo pro úroveň rozsahu
Testem je, zda položka nese svou vlastní cenovou linii. Cokoli s cenovou hranicí je volitelné nebo vyloučené; cokoli bez jednoho sedí uvnitř základního řetězce. Tento test odstraňuje nejednoznačnost kolem slova kompletní, což ve slovníku jednoho dodavatele často znamená sedmnáct stanic a nic nad nimi.
Následují dva důsledky. Sušička je uváděna jako vlastní řada a objevuje se v každé nabídce pro plovoucí krmivo, protože mokré extrudované pelety bez ní nelze pytlovat a nikdy není popisováno, že je součástí dodávky zdarma. Vakování, ovládací skříň, vážení a sběr prachu se řídí stejným vzorem a kupující, který srovnává dvě nabídky, by měl porovnat tento volitelný sloupec řádek po řádku.
Zahrnuté, volitelné a vyloučené úrovně
Součástí je mechanický řetěz od prvního korečkového elevátoru po hotový krmný zásobník s vyrovnávacími zásobníky a čtyřmi dopravními nohami. Volitelné je to, co dokončuje produkt: sušička, lakovací stanice, pytlování a vážení, ovládací skříň, sběr prachu. Vyloučeno patří staveništi nebo jinému procesu: stavební práce a ocelová konstrukce, staveniště transformátor a kabeláž, parní kotel, vakuové lakovací zařízení a jakýkoli náhradní díl nad rámec první sady.
05
Jak je uspořádáno mletí, dávkování a míchání před vytlačováním?
O tom, jak se bude peleta chovat později, rozhoduje mletí a na aquafeed lince se to dělá dvakrát. Prvním průchodem je kladivový mlýn, který převede obilí a mouky na jídlo; druhý, po smíchání, přivede směs na jemnost, jakou extrudér požaduje. Oba pasy sedí v sedmnácti stanicích a mezi nimi je míchačka.
Pásky ryzosti a velikosti šarže
Mlýnek je zvolen vysoko nad provozním bodem, protože mlýn běžící blízko jeho výkonu ohřívá mouku a ztrácí kontrolu nad jemností. Rám o výkonu 37 kW při 5-6 t/h pojme trojnásobek až čtyřnásobek průchodnosti horního konce tohoto pásma o hmotnosti 1,5 tuny, takže běží lehce zatížený a drží síto. Rám s výkonem 45 kW při 7-8 t/h je dalším krokem, uváděným pro druhou směnu nebo druhou produktovou řadu.
Mixér je dimenzován na vsázkovou hmotu. Dávka 500 kg na 11 kW vyhovuje závodu, který často mění recepturu, protože při každé změně se vyčistí méně produktu. Dávka 1000 kg o výkonu 18,5 kW odpovídá jedné hodině výkonu extrudéru při jedné tuně za hodinu a vyrovnávací zásobník nad extruderem pohlcuje mezeru mezi vsádkou a nepřetržitým provozem.
Jak posuzovat dvoufázový grind
Rozsudek je vynesen při druhém průchodu. Pokud směs běží z mixéru přímo do extrudéru, barel provede redukci velikosti sám a výsledkem je nestabilní tlak, nerovnoměrná expanze a blokovací hubice. Pokud směs prochází druhým mlýnem, sud dostane jednotnou mouku a tuhnutí se opakuje od šarže k šarži.
Dvě hodnoty v našich datech chybí a nejsou zde vymyšleny: cílová jemnost v sítu nebo mikrometrech a přesnost dávkování dávkovací jednotky. Oba musí být potvrzeny podle továrního technického potvrzení. Tekutý přídavek patří k mixéru, kde je rozprašovací tyč rozděluje do padajícího závěsu jídla; přidáním oleje spíše než po vysušení se produkt změní, takže dvě pozice zůstávají v nabídce oddělené.
06
Jaké fáze sušení a chlazení následují po extrudéru?
Zakázka v našich vlastních datech probíhá: extruder, pneumatická doprava, sušárna, pneumatická doprava, prosévání, pneumatická doprava, chladič, pneumatická doprava, hotový zásobník. Čtyři nohy pohybují produktem mezi pěti stanicemi a každá existuje, protože stroj poté běží při jiném tlaku nebo teplotě.

Vlhkost dovnitř a ven
Extrudér přidává vodu jako kapalinu a jako páru a peleta zanechává formu měkkou a vlhkou. Sušička ho odebere tolik, aby si pelety udržely svůj tvar při dopravě, prosévání a pytlování. Vlhkost uvnitř i venku musí být potvrzena podle listu technického potvrzení výrobce; zde není vytištěno žádné procento, protože figurka patří spíše receptu a matrici než stroji.
Sušením se také upraví povrch: peleta usušená příliš rychle cementuje a odolává oleji na lakovací stanici a vodě v jezírku a kontrolním bodem je křivka sušení, vyladěná ve zkušebním provozu podle skutečné receptury.
Rozhodovací pravidlo pro dimenzování sušičky
Sušička je dimenzována na mokré tuny, které do ní vstupují, nikoli na hotové tuny opouštějící závod, takže její zatížení je vždy větší než jmenovité zatížení linky a převodní faktor musí být potvrzen. Sušička je uváděna jako samostatná položka a není součástí základní ceny řetězce; projekt plovoucího krmiva bez sušičky nevytváří prodejné pelety.
Chlazení následuje po prosévání v našem pořadí a je dimenzováno na výkon vytlačování s rezervou. Rám 1000-3000 kg/h s výkonem 5,5 kW plus 2,1 kW ventilátor pokryje jednu až jednu a půl tuny za hodinu při rozměrech 1250 x 1250 x 1300 mm. Rám 300-500 kg/h při výkonu 2,2 x 2 kW plus 0,75 kW je srovnání v malém měřítku a pro tento provozní bod není nabízen.
07
Která metoda olejového lakování se používá a je k dispozici vakuové lakování?
Povlak je místo, kde se pelety s vysokou energií dokončují a metoda rozhoduje o tom, kolik oleje skutečně peleta pojme. Stanice sedí po vysušení a před ochlazením, takže peleta je stále teplá a otevřená, když dorazí olej, a chladič nastaví povrch před sítem.
Rozhodovací pravidlo pro metodu povlakování
Existují dvě metody a jsou odděleny podle toho, kde olej končí. Atmosférický povlak rozprašuje olej na povrch pelet uvnitř rotujícího bubnu a olej zůstává z velké části venku. Vakuové potahování nejprve odstraní vzduch z pórů a poté propustí olej, takže olej vstoupí do těla pelety, než aby seděl na její kůži.
Pravidlo se řídí rychlostí přidávání, kterou recept vyžaduje, a hloubkou, do které musí olej proniknout. Obě prahové hodnoty musí být potvrzeny podle listu technického potvrzení výrobce a zde není uvedeno žádné procento. Povrchové potahování dosáhne svého limitu při nižší rychlosti přidávání než vakuové potahování a peleta potažená za ním ztrácí olej do sáčku a do vody.
Vakuové lakování není v aktuálním rozsahu a je uvedeno samostatně na vyžádání.
Kde je v lince umístěna lakovací stanice
Stanice je vložena mezi sušičku a chladič a není jednou ze sedmnácti stanic. Jedná se o volitelnou řádkovou položku, která se uvádí s řádkem, pokud recept obsahuje dodatek, který povrchový nátěr drží, a udává se s alternativou, pokud ne.
Teplota oleje a přesnost dávkování rozhodují o tom, zda se nátěr bude opakovat od šarže k šarži, a obojí je třeba potvrdit. V nabídce se předpokládá vyhřívaná nádrž s řízeným postřikem, protože studený olej se špatně rozprašuje a nerovnoměrně dosedá na jednu stranu bubnu.

08
Jak se pelety prosévají, třídí a balí do sáčků jako hotové krmivo?
Prosévání mění výstup extrudéru na tříděný produkt a provádí zde dvě práce: odstraňuje nadměrnou velikost a odstraňuje jemné částice. Oba proudy se vracejí do procesu, spíše než aby byly prodávány nebo vyhazovány, takže síto je posuzováno společně s návratovou cestou a ne samo o sobě.
Kapacity síta
Rám s jmenovitým výkonem 800-1000 kg/h při výkonu 8 kW pokrývá jednu tunu za hodinu s rezervou a je rámem běžně uváděným pro tento provozní bod. Rám o jmenovitém výkonu 400-600 kg/h při stejných 8 kW je menší varianta a při jedné tuně za hodinu sedí na vrcholu svého pásma, což činí prosévání limitem linky.
Vibrační laboratorní síta o výkonu 15, 25 a 50 kg/h jsou kvalitní pokojové přístroje a ne linkové zařízení. Pravidlo dimenzování: kapacita síta 1,2násobek kapacity vytlačování nebo vyšší, nebo se síto stane limitem propustnosti celé trasy.
Jak směrovat nadrozměr a pokuty
Nadměrná velikost se vrací do drtiče a zpět do síta nebo do extrudéru, když jsou částice příliš velké na to, aby se mohly čistě rozbít. Jemné podíly se vracejí do mixéru a znovu zadávají další várku jako přísadu. Oba vratné jednotky běží na stejných pneumatických nohách jako hlavní proud, takže kapacita nohou je dána celkovým přemístěním, nikoli hotovou tonáží.
Pytlování uzavírá trasu. Standardní jednotka pojme 10-50 kg pytlů při 200-300 pytlích za hodinu na 4,5 kW motoru, má statickou přesnost plus minus 0,1 procenta a dynamickou přesnost plus minus 0,2 procenta a běží na 380 V 50 Hz v rozmezí plus minus 2 procenta. Přívod vzduchu je 0,6-0,8 MPa při 0,2 Nm3 za minutu a jednotka měří 1200 x 1200 x 2400 mm s vážením, dopravníkem sáčků, šicí hlavou a počítačovým ovládáním. Při hmotnosti 25 kg na pytel je jedna tuna za hodinu čtyřicet pytlů za hodinu.
09
Kolik připojeného výkonu odebírá celá trasa?
Připojená zátěž je stavěna stanici po stanici, protože žádný součet pro trať při této kapacitě není publikován jako jediný údaj. Níže uvedená aritmetika počítá hlavní motor každé řízené stanice, která nese hodnocení v našich vlastních datech, a je proto označena jako ilustrativní.
Sekce
Jednotka se počítá
Výkon motoru (kW)
Poznámka
Broušení
Kladivový mlýn, rám 5-6 t/h
37
Druhý motor průjezdu broušením bude potvrzen
Míchání
Dvouhřídelový lopatkový mixér, 1000 kg dávka
18.5
11 kW rám, pokud je zvolena dávka 500 kg
Vytlačování
Rám s jedním šroubem, 1000-1200 kg/h
90
Podavač 2,2 kW a řezačka 2,2 kW se nepočítají
Chlazení
Chladič, 1000-3000 kg/h
7.6
Pohon 5,5 kW plus ventilátor 2,1 kW
Prosévání
Síto, 800-1000 kg/h
8
Jediný motor
Pytlování
Vážicí a šicí jednotka
4.5
Přívod vzduchu z kompresoru zařízení
Sušení
Sušička
k potvrzení
Model, zdroj tepla a výkon nejsou v našich datech
Energie
Za tunu hotového krmiva
133 kWh/t
166 kW děleno 1,25 t/h, typový štítek, ilustrativní
Úsekové mezisoučty vůči pásmu linky 94-217 kW
Mezisoučet asi 166 kW se nachází v pásmu 94-217 kW zveřejněném pro třídu aquafeed 500-2000 kg/h. Toto pásmo zahrnuje konfigurace a není cílem; zde uvedený údaj představuje sestavu šesti stanic, nikoli naměřený součet.
Čtyři zátěže sedí mimo ni a každá je skutečná: motory podavače extrudéru a řezačky přidávají 4,4 kW, čtyři pneumatické nohy přidávají dmychadla k potvrzení, korečkové elevátory a dávkovací jednotka přidávají pohony k potvrzení a sušička přidává hořák, ventilátor a pohon, které nejsou v našich datech. Transformátor dimenzovaný na 166 kW by proto byl poddimenzovaný a elektrické provedení místa je potvrzeno podle konečného seznamu motorů. Na 1,5 tunové konstrukci má vytlačovací motor 132 kW, stejných šest sekcí má celkem asi 208 kW a 208 děleno 1,5 dává asi 139 kWh na tunu, opět ilustrativní.
Rozhodovací pravidlo pro údaj o kWh na tunu
Číslo kWh na tunu je srovnatelné pouze tehdy, jsou-li u něj uvedeny tři věci: zda je sušení v součtu, zda je základem typový štítek nebo metr a jaký produkt běžel. Na této stránce jsou uvedeny všechny tři, proto číslo nese spíše ilustrativní štítek než záruku.
Aritmetika na typovém štítku předpokládá, že každý motor běží podle jmenovitého výkonu po celou hodinu, a žádný řádek to nedělá. Jediný údaj, který stojí za to zahrnout do nákladového modelu, je odečet měřiče za celou směnu, na uvedené receptuře a průměru pelet, a je měřen během zkušebního provozu.
Odkaz
aVýrobní linka aquafeed 3-4 t/hnastaví další třídu vedle vlastního výkonového pásma alinkové video na vyžádánízobrazuje stejné stanice v provozu, protože na této stránce není vloženo žádné video.10
Jaké podmínky záruky, náhradních dílů a vzdálené diagnostiky platí?
Záruční podmínky je třeba potvrdit podle listu technického potvrzení výrobce a na tvaru odpovědi záleží stejně jako na počtu měsíců. Jeden rok na celém stroji není použitelný na sedmnácti stanicích, protože buben extrudéru, hořák sušárny a pytlovací siloměr z různých důvodů selhávají.
Rozhodovací pravidlo pro záruční reklamaci
Pokrytí se čte na počítač, ne na řádek. Každá jednotka má své vlastní kryté části, seznam výjimek a reklamační cestu a tato tři pole jsou vyplněna v nabídce. Reklamace, která neuvádí stroj, součást a způsob poruchy, není reklamací.
Díly podléhající opotřebení nespadají do žádné záruky na jakýkoli rám: matrice, řezačky, kladiva, síta, šroubové prvky a šicí díly jsou spotřebovány výrobou. Uvnitř tvrzení zůstává strukturální porucha, porucha motoru a pohonu, porucha řízení a netěsnost, z nichž každá má svůj vlastní požadavek na důkaz.
Složení první náhradní sady
První náhradní sada je postavena kolem extrudéru, protože zastávka tam stojí nejvíce hodin. Níže uvedený seznam představuje složení, nikoli rozpis množství.
- Šroub a pouzdro extrudéru, jedna sada, protože opotřebení zde mění expanzi, a proto mění produkt. - Čepele řezačky a těsnění hřídele řezačky, jedna sada, protože tupá řezačka vytváří jemné částice, které přetěžují síto. - Soupravy matric, jedna plovoucí a jedna klesající, v průměrech na pelety závod skutečně prodává samostatně. - spíše než jako mlecí páry. - Hnací řemeny chladiče a těsnění výtlačné brány. - Součásti snímače zatížení a šicí hlavy, včetně nití, pásu a řezačky. - Ovládací relé, stykače a jedna teplotní sonda na regulační smyčku.
Ceny a dodací lhůty náhradních dílů budou potvrzeny a seznam náhradních dílů je to, co činí tříletý balíček náhradních dílů vůbec cenným. Dálková diagnostika musí být potvrzena; kanály, které jsou nyní k dispozici, jsou videonavádění při poruše a vzdálená kontrola sady parametrů oproti záznamu zkušebního provozu.
Odkaz
vyžádejte si rozsah a záruční list aquafeeds průměry pelet a směsí druhů a tabulka pokrytí na stroj se vrací s cenovou nabídkou, nikoli za ní.11
Jak jsou rozděleny podmínky odeslání, instalace, školení a platby?
Tato trasa se dodává v kontejnerech 2 x 40 stop a obálka místa zveřejněná pro tuto třídu je 30 x 6 x 7 m se dvěma až třemi operátory za směnu. Tyto čtyři postavy odpovídají na otázky týkající se dopravy a pracovních sil, než se začne diskutovat o jakémkoli komerčním termínu.
Počet kontejnerů a okno nákladu
Počet kontejnerů je nejtěžší údaj na nafouknutí, protože se mění s ocelí v lince. Třída pod tímto se dodává v jednom kontejneru a třída výše ve čtyřech.
Kazachstán je vnitrozemská destinace, zásilka tedy nekončí v přístavu. Vykládací přístav, navazující železniční nebo silniční úsek, cílová stanice a odpovědnost za tranzitní a hraniční odbavení, to vše musí být potvrzeno a náklady na přepravu a doba přepravy vyplývají z těchto čtyř rozhodnutí, nikoli z nich předcházejících. Výrobní období se počítá od přijaté zálohy a schválených výkresů a počet dní je třeba potvrdit na konečné konfiguraci.
Rozhodovací pravidlo pro odpovědnost za náklady
Každý úkol webu spadá do jednoho ze tří sloupců a každý z nich je v uvozovkách: zahrnutý, vyloučený nebo v uvozovkách jako samostatný řádek. Pokyny k instalaci, uvádění do provozu, zkušební výroba a školení operátorů jsou v rozsahu pro každý projekt a objevují se jako cenová řada služeb. Stavební práce, základy, zvedání, vykládání, voda, stlačený vzduch a elektrická přípojka zůstávají na straně elektrárny.
Cestu inženýra a ubytování je třeba potvrdit a odpověď patří spíše do nabídky než do rozhovoru na místě. Školení pokrývá provozní sekvenci od příjmu po pytlování, seznam plánované údržby s intervaly a chybová pravidla, která uvádějí, kdo co kontroluje a kdy je jednotka zastavena. Součástí uvedení do provozu je zkušební provoz, který produkuje plovoucí i klesající vzorek, a dva soubory parametrů zaznamenané během něj se stávají vlastním přechodovým listem závodu.
Platba probíhá zálohou na objednávku, platbou před odesláním a zůstatkem po přijetí; poměry mají být potvrzeny a rovnováha vázaná na přejímací zkoušky je spíše dohodnou než pevná. Podmínky nabídky jsou rozepsány na jednotlivé položky, na základě EXW/FOB; CIF nebo CFR na vyžádání.
Další krok
požádat o zkušební plán plovoucí a potápějící ses cílovou stanicí, směsí druhů a velikostí pytlů a plán pokusu se vrátí s označenými dvěma sadami parametrů a servisními linkami oddělenými od linek vybavení. Závod plánující pozdější zvýšení tonáže může číst5-10 t/h aquafeed rostlina pro pozdější růstpřed opravou budovy.
FAQ
FAQ: 1-1,5 TPH Kapacita krmné šňůry pro ryby
1
Dokáže stejný vlasec vyrobit plovoucí a potápivé krmivo pro kapry, pstruhy a jesetery?
Ano. Všechny tři druhy jezdí po jedné trase se sedmnácti stanovišti a plovoucí nebo potápějící se peletu nastavuje sada matrice, sada šroubů, nastavení frézy a čtyři parametry: teplota, tlak, vlhkost a rychlost šroubu. Krmivo pro kapry má menší průměr s možností potopení, krmivo pro pstruhy má nejvyšší zatížení bílkovin a oleje a krmivo pro jesetery má větší průměr. Hodnoty receptů jsou pouze ilustrativní.
2
Který model extrudéru pokrývá 1-1,5 TPH a co vyžaduje 1,5 TPH?
Jedna tuna za hodinu sedí uvnitř rámu 1000-1200 kg/h na hlavním motoru o výkonu 90 kW s podavačem a řezačkou o výkonu 2,2 kW. Tento rám nepokryje 1,5 tuny za hodinu: 1500 kg/h je 300 kg/h nad jeho jmenovitým vrcholem. Provozní bod 1,5 tuny potřebuje rám 1800-2000 kg/h při výkonu 132 kW s podavačem a řezačkou o výkonu 3 kW.
3
Které stanice jsou v ceně a které jsou volitelné?
Základní řetězec vede od korečkového elevátoru k hotovému krmnému zásobníku: kladivový mlýn, dávkovací jednotka, mixér, sekundární mletí, extrudér, síto a chladič, se zásobníky a čtyřmi dopravními nohami mezi nimi. Sušička, lakovací stanice, pytlovací jednotka a ovládací skříň jsou uvedeny samostatně. Stavební práce, parní kotel, vakuové lakování a později náhradní díly jsou mimo náš rozsah.
4
Je k dispozici vakuové potahování pro aquafeed s vysokým obsahem oleje?
Ne. Vakuové lakování není v aktuálním rozsahu a je uvedeno samostatně na vyžádání. Linka nese atmosférické stříkání v bubnu mezi sušičkou a chladičem a musí být potvrzena prahová hodnota rychlosti přidávání, nad kterou je vyžadováno vakuové nanášení.
5
Jaká záruka a první náhradní díly jsou dodávány s linkou?
Trvání záruky a podmínky musí být potvrzeny a krytí se čte na stroj s vyloučením opotřebitelných dílů. První náhradní sada je postavena kolem extruderu: jedna sada šroubů a objímek, sada řezače a těsnění, jedna plovoucí a jedna ponořovací matrice, kladiva a síta pro obě brusky, chladicí pásy, pytlovací siloměr, šicí díly a ovládací relé. Ceny a dodací lhůty budou potvrzeny.
6
Jak se účtuje doprava, instalace a školení do Kazachstánu?
Linka se dodává v kontejnerech 2 x 40 stop pro obal o rozměrech 30 x 6 x 7 m se dvěma až třemi operátory za směnu. Kazachstán je vnitrozemský, takže náklad je uveden za vykládacím přístavem a musí být potvrzena cílová stanice a odpovědnost za tranzit. Instalace, uvedení do provozu, zkušební výroba a školení jsou kalkulovány jako servisní linky; stavební práce a inženýrské sítě zůstávají na místě.
Populární Tagy: Výrobní linka na výrobu plovoucího a potápějícího se krmiva pro ryby 1-1,5 TPH pro továrnu Aquafeed, Čína Výrobní linka na výrobu plovoucího a potápějícího se krmiva pro ryby 1-1,5 TPH pro výrobce, dodavatele, továrnu Aquafeed Plant
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit








